U17 holky BBK DS Brno

  • Nejbližší zápasy a program:

  • 25.03.2018 14.30 BBK - Prostějov -hala Kampus FSS MU
  • 29.3.-2.4.2018 Velikonoční kemp
  • 14.04.2018 Šlapanice KP - BBK
  • zápasy o pořadí duben, zatím není jasná zpráva z ČBF
  • 11.-13.5. turnaj Borotín
  • 19.5.-20.5.-1.kolo, 2.-3.6.2018-kolo kvalifikace o ligu kadetek
  • červen street turnaj
  • červen-červenec rehabilitační soustředění Itálie
  • červenec-srpen kemp / nepovinný/
  • 20.8.-25.8. letní soustředění
  • 7.9.-9.9. turnaj Brno 2018
  • podzimní prázdniny soutředění

 

  • O družstvu:
  • Hala MU Kampus Bohunice, Kamenice 5 a Gymnázium Vejrostova 2
  • trenéři družstva:

Ing. Ivo Veselý - licence B

Mgr. Mráček Tomáš - licence C

Organizační pracovník: Ing. Ivo Veselý

Mobil.: 792411459, email: bbkbrno@email.cz

Hráčky:

Suská Gabriela
Weisová Magdaléna
Viktorínová Adéla
Peloušková Anna
Trčková Monika
Anna Kadlecová
   
Rašticová Bětka
Buťová Klára
Staňková Lucie
Drápalová Lucie
Kučírková Ivana
Štěpánková Martéta
Langová Michaela
Tylichová Natálie
Jamná Dana
Schmid Franzisca
Schmid Katharina

Kapitánka družstva Buťová Klára

 

Tréninky: Hala Vejrostova 2

Pondělí:

16.15   - 18.00

Středa:

17.45 holky 2005 a starší –20.00

Čtvrtek:

17.45 holky 2005 a starší 19.30

 

Rozpis zápasů sezóna 2017-2018

8.9.-10.9.2017 Turnaj Brno 2017

Soutěž:

www.cbf.cz/souteze/rozpis-utkani/rozpis_4560.html

Termíny:

1. kolo

 
1. Maják Vyškov - BK Lipník n.B. 23.09.2017  
     
2. OP Prostějov - MEZ Mohelnice 23.09.2017        
     
3. Sokol KP Šlapanice - Basket Valmez 23.09.2017        
     
4. Hranické panterky - BBK Brno 23.09.2017        
     
2. kolo
5. BK Lipník n.B. - BBK Brno 07.10.2017
     
6. Basket Valmez - Hranické panterky 07.10.2017  
     
7. MEZ Mohelnice - Sokol KP Šlapanice 07.10.2017 10:00        
     
8. Maják Vyškov - OP Prostějov 07.10.2017        
     
3. kolo
9. OP Prostějov - BK Lipník n.B. 21.10.2017        
     
10. Sokol KP Šlapanice - Maják Vyškov 21.10.2017        
     
11. Hranické panterky - MEZ Mohelnice 21.10.2017        
     
12. BBK Brno - Basket Valmez 21.10.2017        
     
4. kolo
13. BK Lipník n.B. - Basket Valmez 04.11.2017        
     
14. MEZ Mohelnice - BBK Brno 04.11.2017 10:00        
     
15. Maják Vyškov - Hranické panterky 04.11.2017        
     
16. OP Prostějov - Sokol KP Šlapanice 04.11.2017        
     
5. kolo
17. Sokol KP Šlapanice - BK Lipník n.B. 18.11.2017        
     
18. Hranické panterky - OP Prostějov 18.11.2017        
     
19. BBK Brno - Maják Vyškov 19.11.2017        
     
20. Basket Valmez - MEZ Mohelnice 18.11.2017        
     
6. kolo
21. BK Lipník n.B. - MEZ Mohelnice 02.12.2017        
     
22. Maják Vyškov - Basket Valmez 02.12.2017        
     
23. OP Prostějov - BBK Brno 02.12.2017        
     
24. Sokol KP Šlapanice - Hranické panterky 02.12.2017        
     
7. kolo
25. Hranické panterky - BK Lipník n.B. 16.12.2017        
     
26. BBK Brno - Sokol KP Šlapanice 16.12.2017        
     
27. Basket Valmez - OP Prostějov 16.12.2017        
     
28. MEZ Mohelnice - Maják Vyškov 16.12.2017        
     
8. kolo
29. BK Lipník n.B. - Maják Vyškov 13.01.2018        
     
30. MEZ Mohelnice - OP Prostějov 13.01.2018 09:00        
     
31. Basket Valmez - Sokol KP Šlapanice 13.01.2018        
     
32. BBK Brno - Hranické panterky 13.01.2018        
     
9. kolo
33. BBK Brno - BK Lipník n.B. 27.01.2018        
     
34. Hranické panterky - Basket Valmez 27.01.2018        
     
35. Sokol KP Šlapanice - MEZ Mohelnice 27.01.2018        
     
36. OP Prostějov - Maják Vyškov 27.01.2018        
     
10. kolo
37. BK Lipník n.B. - OP Prostějov 10.02.2018        
     
38. Maják Vyškov - Sokol KP Šlapanice 10.02.2018        
     
39. MEZ Mohelnice - Hranické panterky 10.02.2018 15:00        
     
40. Basket Valmez - BBK Brno 10.02.2018        
     
11. kolo
41. Basket Valmez - BK Lipník n.B. 24.02.2018      
     
42. BBK Brno - MEZ Mohelnice 24.02.2018        
     
43. Hranické panterky - Maják Vyškov 24.02.2018        
     
44. Sokol KP Šlapanice - OP Prostějov 24.02.2018        
     
12. kolo
45. BK Lipník n.B. - Sokol KP Šlapanice 10.03.2018        
     
46. OP Prostějov - Hranické panterky 10.03.2018        
     
47. Maják Vyškov - BBK Brno 10.03.2018        
     
48. MEZ Mohelnice - Basket Valmez 10.03.2018 13:30        
     
13. kolo
49. MEZ Mohelnice - BK Lipník n.B. 24.03.2018 09:00        
     
50. Basket Valmez - Maják Vyškov 24.03.2018  
     
51. BBK Brno - OP Prostějov 24.03.2018 14.30        
     
52. Hranické panterky - Sokol KP Šlapanice 24.03.2018  
     
14. kolo
53. BK Lipník n.B. - Hranické panterky 14.04.2018
54. Sokol KP Šlapanice - BBK Brno 14.04.2018 13:00  
     
55. OP Prostějov - Basket Valmez 14.04.2018        
     
56. Maják Vyškov - MEZ Mohelnice 14.04.2018